سرزمین کالا
No products in the cart.

آنباکس محصولات

آنباکسینگ یا جعبه گشایی

آنباکسینگ ،اصطلاحی است که این روزها در برخی از وب سایت ها و شبکه های اجتماعی روبرو می شوید و به مفهوم نمایش بازکردن ,بسته بندی کالا یا محصول است .

در بسیاری از اوقات ممکن است مشتریان به دلیل عدم اطلاع از آنچه به دست آنان میرسد  نتوانند تصمیم قطعی خرید بگیرند و از خرید صرف نظر نمایند . 

تامین کنندگان لندیمارت با مشارکت در برنامه آنباکسینگ , بسته بندی محصولات خود را می گشایند  و آنچه به دست مشتری خواهد رسید را در معرض دید قرار می دهندو حتی به کاربرد یا نحوه استفاده آن اشاره می نمایند . 

در خصوص کالاهای خارجی یا محصولاتی که مستقیما از کارخانجات تامین نمی شود، لندیمارت تلاش می کند ویدیو مربوطه را تهیه و در اختیار متقاضیان و در فضای اشتراکی قرار دهد .

قطعات جانبی

با جعبه گشایی کالا قادر خواهید بود لوازم ، تجهیزات جانبی ، دستورالعمل و سایر مواردی که همراه کالا می آید را مشاهده کنید .

اصالت و صحت کالا

به اصالت کالا ، مجوز ها ، گارانتی و کشور سازنده و سایر مشخصاتی که اصالت کالارا بیان میکند در زمان جعبه گشایی اشاره خواهد شد .

کیفیت کالا

در ویدئو هایی که توسط تامین کنندگان یا خریداران قبلی تهیه شده است می توانید پارامتر های کیفی را بشنوید . 

واضح است که لندیمارت بهترین هارا انتخاب می نماید تا شما از کیفیت برتر برخوردار شوید . با این وجود ، برای اطمینان بیشتر می توانید ویدئو های آنباکسینگ را ببینید .

آیا نیاز به ویدئوی آنباکسینگ محصولی دارید ؟ 

افراد مختلف می توانند برای لندیمارت ویدئوی آنباکسینگ بفرستند که بهترین ها در لندیمارت نمایش داده می شود 

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
شرایط کسب امتیاز از طریق ثبت نظر چیست؟
شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده در لندیمارت بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان لندیمارت، امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.
چرا بایستی در حساب کاربری شماره کارت ثبت کنم؟
در صورتی که از خرید خود منصرف شوید لندیمارت در کمترین زمان ممکن مبلغ را به شماره کارت شما برگشت می دهد. مهم است که شماره کارت به نام مالک حساب کاربری ثبت داشته باشید
چرا بایستی در حساب کاربری آدرس ایمیل ثبت کنم؟
کلیه مکاتبات لندیمارت با آدرس ایمیل شما انجام می شود.